Kablosuz Alarm Sistemleri

 Kablosuz alarm sistemleri, hırsızlık, tehdit, gasp, yangın ve çeşitli sağlık sorunları gibi olaylar için başkalarını imdada çağırmakta olan elektronik çözüm cihazlarıdır. Kullanımları oldukça basit fakat sağlamış olduğu güvenlik ile bir o kadar yüksek koruma gücüne de sahiptir.

 Alarm çalmış olduğu esnada, siren ve ışıklar ile ya da otomatik olarak telefon bağlantısı kurarak çevreye ve gerekli yerlere haber iletir. istenmeyen bir durum yaşandığı zaman, açılmaması geeken bir kapı ya da pencerede, evde herhangi bir maddenin hareket etmesi, cam kırılma sesi gibi seslere duyarlı şekilde alarm etkilenir. İçeride yaşamakta olduğunuz hareket ve yaşam tarzlarına göre hangi bölümde ne zaman koruma yapılması gerektiğine kendiniz karar verirsiniz ve alarmı ona göre dizayn edebilirsiniz. Kurma ve akapama gibi işlemlerde bir şifre yardımı ile tuşlanıp girilmesi ya da uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. Alarmların izleme ve kontrol merkezleri üzerinden günlük, haftalık ya da aylık olarak raporlaması olacağı gibi IOS, Android ve Windows altyapısı olan telefonlara yüknen uygulamalar ile alarm sistemini bizzat yönetebilirsiniz.

 Alarm sistemleri, apartman ya da iş yerlerinizde konuma, özel isteklere ve içerideki yaşam tarzına bakarak tamamen size özel seçilmekte olan elektronik parçaların bir araya gelmesi ile entegre edilir. Alarm sistemleri, kablolu veya kablosuz biçimde bir yapıda olur ve ihtiyaçlara göre projesi yapılır. Kullanıcıların isteklerine göre değişim göstererek fiyatlar da ona göre artış gösterebilir ya da azalabilir.

 Kablosuz Alarm Sistemleri Ekipmanları Nelerdir?

 Alarm Paneli

 Alarm sistemlerinin merkezi konumunda olan paneller, hırsızlık, gasp, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda algılanan sinyaller ile gerekli noktalara iletilebilir. Dedektör ve siren sesleri ile bu panele kablosuz bir biçimde bağlantısı yapılır ve alarm sistemi oluşur.

 Tuş Takımı

 Alarm panelleri ile iletişim halinde olan ünitelere verilen isimdir. bu panel yardımı ile sistem devreye girer, devre dışı kalır ya da sistem programlanır.

 Manyetik Kontak

 Sistemin kurulmuş olduğu merakana giriş riski gibi kapı ve pencerelerin üzerine takılmakta olan kablosuz modellerden bulunan modellere verilen addır. Manyetik kontaktör kullanılmış olan her yerin açılmış olması ya da hareket etmesi durumu ile alarm paneline durum bildirilerek alarm kurulmuş ise devreye girilmiş olması sağlanır.

 Gaz Duman ve Isı Dedektörleri

 Belli oranlarda çıkan duman ve gaz yoğunlukları tespit edilir ve sistem haberdar edilir. Duman, gaz ve ısı dedektörleri sistem kurulmuş olmasa da her saat faaliyet gösterir ve aktif kalır.

 Sirenler

 Alarm durumlarıi yüksek ses kaliyeleri ile çevreyi uyaran ünite adıdır. Harici ya da dahili olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Harici sirenler, mekanların dışından da görülebilecek şekilde monte edilerek kurulumu yapılır. Bunun en büyük avantajı ise hırsızlık gibi bir olayda hırsızın dışarıdan alarm ve siren sistemini görerek caydırması olacaktır. Dış meraknadaki siren kablosunun kesilim olsa dahi akü devreye girerek yine aktifliği korur ve siren çalmaya devam eder.

 Sizde mekanınız ya da bir projeniz için en uygun alarm sistemini arıyorsanız, sizin için en profesyonel olarak tasarlamakta ve uygulamaktayız. Alarm sistemi her yerden alınabilir fakat Mavi alarm güvenlik sistemleri olarak mekanınıza en uygun ve en ekonomik alarm seçimi ile beraber uzman çözümler üretmekteyiz.

 Güvenlik sektöründe deneyim ve tecrübelerimize dayanarak Mavi Alarm firması olarak sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Güvenlik risklerinin farklı bir hal almasına karşı paralel bir şekilde gelişim gösteren yeni güvenlik teknolojileri, müşterilerin her riski için tedbir almasını sağlar. Bu kapsamda sizlere kablolu ve kablosuz entegre güvenlik sistemleri çözümleri de sunmaktayız.

 Sizde bizim ile sitede yer alan iletişim adresinde ulaşarak destek ve çözümler ile bilgi alabilir ve sizde güvenlik olarak işyerinize ya da evinize bir kablosuz alarm sistemi kurdurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için EYS ELEKTRONİK olarak bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

0 Replies to “Kablosuz Alarm Sistemleri”

  1. Процедура регистрации: 4 метода по выбору Моментальное открытие счета Подготовлена ставка и дорога любая минутка? Дополнительно для подобных случаев была разработана 1xbet регистрация в один клик более стремительной процедуры и не придумать. Стоит только выбрать страну и валюту, сразу после чего предложат сохранить номер счета и пароль от него методом: Отправки на e-mail; Сохранения в форме изображения; Записи в файл. Доступ в личный кабинет производится в автоматическом режиме, а после первого взноса приступаем к ставкам. Заполнить индивидуальные сведения для проверки счета можно позже в любое время. Регистрация 1xbet через телефон Чтобы обезопасить свой аккаунт от нежелательного проникновения, следует зарегистрироваться по телефону. Записав только лишь номер и валюту, вам выдадут сведения для входа по СМС. Начальные 24 часа можно свободно вносить денежные средства и делать игровые ставки, на 2-ые сутки требуется ввод личных данных для контроля над аккаунтом. Открытие счета по E-mail Реализован и обычный метод, указать сразу же все данные используя сайт. Полная версия online-регистрации освободит от нужды вернуться к заполнению полей в будущем. Все, что понадобится указать: Страна нахождения; Валюта счета (не изменить в дальнейшем); Имя и фамилия (как в паспорте); Рабочий адрес электронной почты; Номер сотового телефона; Для захода в кабинет игрока остается только надавить по кнопке «регистрация». Полная версия, всё-таки, не освобождает от последующей процедуры верификации и отправления паспортных данных. На указанный E-mail адрес вы будете принимать конфиденциальную информацию, в том числе гиперссылку с активационном текстом, по которой следует перейти для подтверждения адреса. Зарегистрироваться через социальные сети В числе прочих способов, дающих возможность в два клика начинать осуществлять игровые ставки в БК 1xbet, регистрация нового игрового счета с помощью соцсетей. Помимо валюты, подберите любую из платформ, в какой у вас открыт аккаунт. Индивидуальные сведения перенесутся в автоматическом режиме, а играющему остается только лишь оставить принятые в окошке номер счета и пароль. Как пройти регистрацию с телефона? Любителям иметь ставки поблизости открыта процедура регистрации с сотового, для этого достаточно зайти на зеркало. Все 4 потенциальных способа открытия счета возможны для смартфонов и планшетов. Кроме того компания изготовила приложения для девайсов: iOS, Android и Java. Вы можете скачать 1xbet с официального проекта. Мобильный софт русской БК содержит набор особенностей: Возможность пополнять и снимать денежные средства; Быстрый вход к истории ставок; Удобный Live-раздел; Показаны ходовые мероприятия. Непосредственно из приложения дополнительно можно пройти регистрацию и испытать себя в ходе игры на тотализаторе.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir