Diafon Ne İşe Yarar?

Diafon, güvenlik sistemlerinde önemli bir yer tutmaktadır. Diafon sistemi, dış kapıdan zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü ya da sesini otomatik olarak ev ya da işyerinizde bulunan monitöre ve hoparlöre iletimini sağlayan bir sistemdir.

Diafon sistemlerinde görüntülü cihazlarda 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklı monitör modelleri sunulmaktadır. Ayrıca daireler arasında konferans görüşme, bloklar arası iletişim, güvenlik ile görüşme vb. şekillerde görüşme imkanları sağlanabilmektedir.

Güvenlik sistemleri arasında oldukça önemli bir yer tutan diafon cihazları ile kapınıza gelenleri tanımanız ve onlarla iletişim kurmanızın yanında kapı önünü de canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu açıdan teknolojik alt yapıyı sunan tek araç olma özelliğine sahiptir. Kolay kullanım ve kolay montaj özellikleri ile son dönemde pek çok ev ve iş yeri projesinde bu sistemler kullanılmaktadır. Diafon cihazı alırken en önemli nokta ihtiyaçlarınıza uygun modelin seçimi olurken ayrıca bu sistemi aldığınız firmanın teknik destek ve garantili yaygın servis seçeneğinin olmasıdır.

Diafon Sistemi kurulumu montajı ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi diafonsistemi.net web sitemizden veya 0533 024 82 16 numaralı telefonlarımızdan bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Enka Teknoloji olarak diafon sistemi konusunda yılların tecrübe birikimi ve kalifiye çalışanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti, ürünleri uygun şartlar ile sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir